Мбаппе розповів про можливий перехід в мадридський Реал

Мессі Мбаппе ПСЖ

22-річний нападник ПСЖ в інтерв’ю розповів, що влітку планував і хотів перейти в мадридський Реал, але угода не відбулася через цілу низку причин. Французький форвард вважається одним з кращих футболістів у світі, тому паризький клуб не хоче віддавати його за заниженою ціною. Кіліан Мбаппе хотів перейти в іншу команду, тому що не відчуває мотивації, оскільки ПСЖ в Лізі 1 практично не має конкурентів, не рахуючи втрати лідерських позицій в минулому році, коли Лілль сенсаційно став чемпіоном.

В цьому сезоні Мбаппе грає на своєму звичному рівні, але частенько не використовує гольові нагоди. Після приходу Мессі в клуб було роздуто кілька неправдивих скандалів, в яких нібито брав участь Кіліан. Насправді конфлікту з іменитим аргентинцем не було, але в одній команді досить важко зігратися декільком зіркам футболу. Матч проти Ренна довів, що ПСЖ не може поки знайти свою гру, коли кожен хоче проявити індивідуальну майстерність. Мессі провів вже понад п’ять матчів і забив лише один раз в Лізі Чемпіонів проти Манчестер Сіті. Мбаппе теж не блищить результативністю, а Неймара всі встигли забути.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.