Мессі знову не потрапив в заявку ПСЖ

Мессі ПСЖ Мбаппе

Аргентинський півзахисник знову не потрапив не тільки в основний склад паризького клубу, а навіть в заявку. Це аргументується тривалим процесом підписання контракту і складним психологічним відходом з Барселони. Мессі зараз тренується в окремій групі, тому в четвертому турі французької Ліги 1, швидше за все, любителі футболу його точно побачать.

Навіть без Мессі ПСЖ продовжує перемагати. У матчі проти Бреста клуб забив чотири виїзних голи, але невпевнена гра голкіпера парижан Наваса стала причиною двох пропущених голів. Мбаппе і Ді Марія продовжують створювати гольові моменти та забивати голи. Мессі ще більше повинен підсилити команду, після чого основною метою Поччеттіно буде тріумф у майбутній Лізі Чемпіонів. Зараз ПСЖ є клубом з найіменитішими та найдорожчими футболістами світу, тому саме вони будуть фаворитами в рамках престижного європейського турніру.

Засновник інтернет-порталу Stavki.UA, присвяченому огляду популярних букмекерських контор та онлайн казино
X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.