Надаль сенсаційно програв у чвертьфіналі турніру в Мадриді

Надаль програв Звєрєву

Король ґрунтового тенісу в цьому сезоні не блищить хорошими результатами. Черговий турнір закінчився для нього програшем на стадії чвертьфіналу. Рафаель грав проти Олександра Звєрєва, з яким у них були наполегливі поєдинки впродовж останніх років. Німецький тенісист продемонстрував надійну гру в атаці, завдаючи сильних ударів по кутах корту. Надаль явно перебуває не в кращій ігровій формі, тому черговий ґрунтовий турнір 2021 року закінчиться без його участі в фіналі.

В іншому чвертьфіналі Домінік Тім зумів вийти з непростої ситуації, вигравши матч проти Існера в третьому сеті. Після першої партії здавалося, що американець не віддасть ні єдиної подачі до кінця зустрічі, але наполегливий характер Тіма дозволив йому виграти кілька ключових м’ячів на подачі суперника, після чого австрієць вийшов в півфінал змагань у Мадриді. Багато скептиків вважали, що Домінік не зможе набрати хорошу форму до початку Ролан Гаррос, але вони помилялися.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.