Наомі Осака відмовилася від спілкування з журналістами в Парижі

Надаль Осака Париж

Японська тенісистка прийняла категоричне рішення відмовитися від спілкування з журналістами по ходу тенісного турніру Великого Шлему в Парижі. Багато хто висловилися з цього приводу, негативно відгукнувшись на таке рішення спортсменки. Осака піддалася критиці, що може позначитися на її результатах по ходу престижного турніру.

Надаль теж залишив свій коментар з приводу такої заяви Осаки. Думка іспанця повністю суперечить рішенню японської тенісистки. Рафа вважає, що вболівальники та журналісти є невіддільною частиною спорту, тому не можна обмежувати їх права. Надаль думає, що Осака некоректно висловилася у бік журналістів, поставивши особисті інтереси вище інтересів тенісної громади.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.