Напередодні футбольних півфіналів Ліги Чемпіонів

Півфінали Ліги Чемпіонів

В першому півфіналі мадридський Реал намагатиметься виграти на своєму стадіоні в матчі проти Челсі. «Аристократи» сенсаційно дійшли до фінальних стадій Ліги Чемпіонів і знаходяться в непоганій формі. В останній раз команди зустрічалися п’ять років тому в рамках міжнародного Кубка Чемпіонів. Що примітно, клуби ніколи не грали між собою в Лізі Чемпіонів. У першому матчі букмекери віддають перевагу господарям стадіону, але в цілому оцінюють повну рівність в плані співвідношення шансів на вихід у фінал престижного футбольного турніру.

В іншому півфінальному матчі ПСЖ буде приймати Манчестер Сіті Хосепа Гвардіоли. Обидва клуби амбітно хочуть виграти ЛЧ протягом останніх років, але постійно не вистачає везіння або упевненої гри. ПСЖ в минулому сезоні поступився у фіналі з мінімальним рахунком 1-0 в матчі проти Баварії, але вони вже помстилися їм на стадії чвертьфіналу. Тепер паризький клуб має всі шанси не тільки повторити успіх минулого року, а стати чемпіонами ЛЧ. Букмекери в даному протистоянні все-таки віддають перевагу Манчестер Сіті.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.