Неймовірна інтрига напередодні останнього туру АПЛ

АПЛ останній тур

Ніхто не очікував, що в цьому сезоні чемпіонату Англії з футболу буде запекла боротьба не тільки за місця в Лізі Чемпіонів, а ще й за квитки на наступний футбольний сезон в Лізі Європи. Арсенал зміг повернутися, вигравши кілька останніх матчів поспіль. Тоттенхем без Жозе Моуріньо нічим не краще, ніж з ним, оскільки команда програла Астон Віллі на своєму стадіоні з рахунком 1-2.

Ліверпуль Юргена Клоппа користуючись програшом Лестера в матчі проти Челсі зможе повернутися до першої четвірки, але попереду ще останній тур. Навіть якщо Летсер виграє в останньому непростому поєдинку проти Тоттенхема, вони будуть орієнтуватися на матч Ліверпуля. Ігри багатьох команд з третього по сьомий рядок будуть пов’язані між собою, тому футбольні вболівальники напевно будуть здивовані після останнього туру АПЛ. Букмекери теж не можуть спрогнозувати результати вирішальних матчів, виставивши завищені коефіцієнти на андердогів.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.