Новини напередодні тенісного турніру на Олімпіаді в Токіо

Федерер Джокович Токіо

Українська тенісистка Марта Костюк на превеликий жаль пропустить майбутню Олімпіаду в Токіо через отриману травму. Вона набрала відмінну форму по ходу сезону і могла провести непоганий турнір, але тепер Україну представлятиме лише Еліна Світоліна. Напередодні тенісного турніру кожен день з’являються новини щодо участі або відмови від змагань з боку відомих тенісистів. Давід Гоффен також відмовився від участі після відмови Надаля, Тіма і ряду інших популярних гравців.

Всі чекають даний турнір на Олімпіаді в Токіо, тому що в чоловічій сітці очікується серйозне протистояння між Федерером і Джковичем. Також в змаганнях візьме участь дворазовий олімпійський чемпіон — Енді Маррей. Він продемонстрував непоганий рівень тенісу на Вімблдоні та дуже швидко повертається до когорти кращих гравців ATP туру. Федерер і Джокович ніколи не вигравали золоті медалі в одиночному розряді, тому для них Токіо має особливу цінність. Роджер має в своєму активі золото, коли він виграв в парному розряді з Вавринкою більше ніж 10 років тому. Для першої ракетки світу це буде особливий виклик, тому що Новак в цьому сезоні взяв 3 із 3 титули Великого Шлему. У Федерера також є непогані шанси дістатися до фінальних стадій, оскільки йому не доведеться грати в затяжних матчах з п’яти партій.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.