Переможниця торішнього Ролан Гаррос — програла

Швентек програла Саккарі

Іга Швентек сенсаційно програла в 1/4 фіналу в матчі проти Марії Саккарі. Українська тенісистка Марта Костюк показала не гірший теніс, але переможниця торішнього Ролан Гаррос мала перевагу в досвіді. З Саккарі був схожий сценарій на початку матчу, але потім грецька спортсменка проявила характер. Марія була набагато швидше своєї суперниці, випереджаючи в швидкості в найвідповідальніші моменти. Тепер саме Саккарі буде головною фавориткою на титул в рамках престижного турніру Великого Шлему. Марія швидко пересувається по корту і відіграє на своїй подачі на всі 100%. У другій партії проти Швентек в геймах Саккарі не було жодного брейк поінту.

Другий фінал виявився не менш цікавим. Талановита американська тенісистка Коко Гауфф дуже добре почала матч проти досвідченої Крейчіковой, але потім все вийшло на той результат, який передбачали букмекери. Гауфф не кращим чином відіграла в захисті, тому багато розіграшів були програні саме на задній лінії корту. У другому сеті Крейчікова повністю домінувала та останні спроби американки повернутися в гру — не увінчалися успіхом. Всі чотири півфіналістки Ролан Гаррос 2021 вперше в кар’єрі можуть стати володарками титулу переможниці турніру Великого Шлему, тому любителі великого тенісу побачать нову зірку. Павлюченкова має непогані шанси потрапити у фінал, але визначити явних фаворитів вкрай складно. Всі тенісистки мають унікальні переваги, що викликає особливий інтерес напередодні майбутніх півфіналів престижного турніру в Парижі.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.