Перші сенсації Australian Open 2022

Australian Open 2022

Австралійський турнір Великого Шлему прогнозовано почав підносити сюрпризи на старті. Фенрандес, яка грала у фінал US Open сенсаційно програла у першому раунді у матчі проти австралійки Інгліс. Цікавий поєдинок пройшов між Стефенс та Радукану, остання з яких теж була фіналісткою торішнього турніру Великого Шлему у Нью-Йорку. Еліна Світоліна не без проблем пройшла до третього кола турніру, вигравши у третьому сеті матчу проти француженки Тан. Суперниця української спортсменки змушена була відмовитися від подальшої боротьби, бо в ході зустрічі зазнала травми.

У чоловічій сітці після сенсаційної депортації Новака Джоковича з країни фаворитами є Медведєв та Надаль. Вони впевнено обіграли своїх суперників, але Данилу завтра доведеться зіграти проти австралійця Кіргіоса. Підтримка трибун у рідних стінах гарантована, тому Нік може вкотре здобути сенсаційну перемогу над топовим тенісистом. Кіргіос добре зіграв у першому турі, але у наступному матчі йому буде максимально складно. Французький тенісист Адріан Маннаріно виграв два матчі, у яких не був фаворитом. Дакворт і Гуркач програли йому, не вигравши жодного сету. Маннаріно може показувати фантастичну гру комбінуючи з темпом на задній лінії. А чоловік Еліни Світоліної впевнено обіграв Бубліка у цікавому матчі. Видовищний поєдинок середи припав на завершення ігрового дня, подарувавши глядачам естетичне задоволення від того, що відбувалося на корті.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.