Півфінали Ліги Чемпіонів і Ліги Європи

Півфінали ЛЧ ЛЄ

Досить передбачувано у футбольній Лізі Чемпіонів визначилися півфіналісти. Мадридський Реал після стратегічної перемоги у Ліверпуля буде грати за вихід у фінал найпрестижнішого турніру Європи проти лондонського Челсі. ПСЖ після складної гри з Баварією на своєму полі вийшов в півфінал на Манчестер Сіті. Не виключено, що фінал ЛЧ може відбутися за участю двох англійських клубів.

Чемпіонат Англії на сьогодні є самим сильним, що підтверджують півфінали Ліги Європи. Манчестер Юнайтед намагатиметься пройти італійську Рому, а Арсенал буде грати з іспанським Вільярреалом. Примітно те, що лондонський клуб намагається виграти не тільки титул, а місце в Лізі Чемпіонів наступного сезону, тому що в цьому році їм буде дуже складно увійти в кращу четвірку чемпіонату. Зараз Арсенал в АПЛ займає незвичну для себе 9 сходинку.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.