Реал Мадрид залишиться без Зінадіна Зідана

Зідан Реал Мадрид

Головний тренер «вершкових» з великою часткою ймовірності залишить посаду головного тренера в найближчому майбутньому. Массіміліано Аллегрі повинен стати новим наставником мадридського Реалу, про що заявили представники королівського клубу. За результатами сезону команда не досягла бажаних результатів, не рахуючи півфінал Ліги Чемпіонів. Можна було виграти чемпіонат, але вирішальні поєдинки іспанської Ла Ліги стали ключовими.

Реал програв за сумою двох матчів Челсі в Лізі Чемпіонів і посів друге місце в домашньому чемпіонаті, випередивши Барселону. Зідан намагався знову досягти максимальних результатів, але йому не вистачило підбору кадрів. У клубі після того, як Кріштіану Роналду покинув команду немає явного лідера, який міг би взяти гру на себе у вирішальних матчах. Деякі футболісти вже завершують кар’єру, тому очікувати від них чогось надприродного не варто.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.