Рейтинг букмекерів 2021

1
4.5 / 5
Рейтинг

Вітальний бонус на ПаріМатч до 2500 гривень!

БК ПаріМатч дарує новим користувачам до 100% від суми першого депозиту.

2
4.7 / 5
Рейтинг

Ставка без ризику до 500 грн

Безпрограшну ставка на будь-яку спортивну подію. Сума ставки повертається у повному обсязі, якщо беттор програє.

3
4.6 / 5
Рейтинг

100% бонус на перший депозит

Головна пропозіция букмекера! Отримайте до 100$ на рахунок при поповненні.

4
4 / 5
Рейтинг

Привітальні кеш-бонуси

Компенсація в розмірі 100% від суми першого парі в разі, якщо ваша перша ставка після активації бонусу програє.

5
4.4 / 5
Рейтинг

Бонуси не передбачені

Маржа на рівні 16-17% є не просто високою, це справжнє пограбування гравців.

6
4 / 5
Рейтинг

Бонус від Leonbets $100

Букмекерська контора Leonbets пропонує новим клієнтам бонус в розмірі 100% до $100.

7
4 / 5
Рейтинг

Букмекерська контора Pin-up bet пропонує всім новим гравцям до 125% депозиту на рахунок

В залежності від суми депозиту ви можете отримати до 8 000 гривень!

8
4 / 5
Рейтинг

Поповнення без комісій

Поповнення рахунку без жодних комісій! Відсоток за послуги БК зараховує на рахунок користувача.

9
4 / 5
Рейтинг

Фонбет дарує новим клієнтам бонус на перший депозит

Отримайте до 10 фрібетів за перші поповнення рахунку!

10
4 / 5
Рейтинг

Бонус 100% за перший депозит до €100

Отримайте до €100 чи еквівалент сумі в іншій валюті

Рейтинг букмекерів, представлений на ресурсі, який виконав аналіз букмекерських контор, зібрав максимально повну інформацію про БК та склав рейтинги популярності серед користувачів, допоможе не тільки новачкам почати робити ставки вигідно. Наш ресурс присвячений спортивним ставкам й спортивним подіям, висвітлює все, що відбувається у світі спорту.

Наша мета — надати користувачам найповнішу, правдиву та актуальну інформацію про букмекерські компанії, які цікавлять кожного гравця, що хоче зробити ставку на спорт. Користувачі платформи за рейтингом букмекерів України зможуть переглянути огляди на букмекерські контори — дізнатися про переваги та недоліки кожної, про актуальні промокоди та бонуси букмекери використовують для залучення гравців, про умови та інструкції, які необхідно виконати, щоб їх отримати. Портал не розрахований на прийняття ставок на спорт, але тут представлений рейтинг букмекерів, що офіційно працюють в Україні та мають ліцензію.

Формування рейтингу букмекерів України

Щоб представити користувачам сайту актуальний рейтинг букмекерів України, ми дотримувалися чесної оцінки букмекерських контор за важливими показниками. По оглядах легко зрозуміти, які БК пропонують хороші котирування, де відмічається найбільш варіативний розпис, а у кого кращий вибір лайв-ставок. Портал постійно відстежує діяльність беттинг-майданчиків, тому список перевірених букмекерських контор регулярно оновлюється. Визначаючи найкращу букмекерську контору в інтернеті, експерти нашого сайту орієнтувалися на цілий комплекс критеріїв.

Не секрет, що кожна БК намагається залучити гравців щедрими бонусними пропозиціями, що запам'ятовується рекламою. Але досвідчені беттери воліють робити ставки на спорт на майданчиках з широкою лінією подій й низькою маржею. Високі коефіцієнти та безлімітні максимуми надійного букмекера в очах просунутих гравців важливіші, ніж багатотисячний бонус на перший депозит або фрібет на солідну суму. Тому складаючи рейтинг букмекерів, наш портал враховує не тільки загальну інформацію, але й побажання самих беттерів.

Букмекерські контори для новачків та профі

Якщо гравець уперше хочете спробувати робити ставки на спорт, то особливо важливо, щоб перша букмекерська контора не розчарувала. БК повинна забезпечити не тільки гарантії виплат, а й прозорість усього ігрового процесу, щоб гравець відчув, що результат дійсно справедливий. З цієї причини варто з самого початку обирати надійних букмекерів, які можуть надати повну гарантію того, що все буде чесно та прозоро.

Після такої співпраці залишаються добрі та приємні враження від гри та новачку в майбутньому знову захочеться робити ставки та вигравати. Якщо беттер — професіонал, то тим вищі вимоги до рівня букмекера. Рейтинг букмекерів дозволить обрати тих, де буде зручно вести свою гру: отримувати постійну підтримку з усіх питань, бачити чітке дотримання термінів виплат, та мати велику кількість можливостей для того, щоб зробити свої ставки.

Критерії огляду на букмекерські контори

Аналізувати букмекерські контори можна за багатьма позиціями, але щоб скласти змістовний рейтинг букмекерів, наші спеціалісти звертали увагу на наступні пункти:
  • ліцензія закладу;
  • інтерфейс офіційного сайту;
  • наявність мобільної версії та мобільного додатку;
  • проходження реєстрації у БК;
  • бонуси та акції;
  • корисні відгуки від гравців!
Перш ніж віддати перевагу тій чи іншій БК, радимо об'єктивно оцінити беттинг-майданчик за усіма показниками.

Рейтинг букмекерських контор за особливими показниками

Сайти букмекерських контор не завжди приймають ставки у лайв режимі. Відмінні риси топових букмекерських контор — багатий вибір лайв-ставок, наявність прямих відеотрансляцій, якісної інфографіки та докладних статистичних викладок. Live-платформа повинна працювати стабільно, зі своєчасним оновленням котирувань та швидким оформленням парі. Якщо передматчева лінія букмекерської контори включає 30-40 видів спорту, перед вами з високою ймовірністю контора рівня топ букмекерів.

Додатковою ознакою гарної БК у рейтингу букмекерських контор є варіативний розпис матчів. Це означає, що лінію розробляє власний аналітичний відділ, а таку розкіш можуть дозволити собі тільки кращі букмекерські контори. Сайти букмекерських контор за інтерфейсом оцінюються не суворо, але він повинен бути простим та інтуїтивно зрозумілим.

Як обрати з рейтингу надійних букмекерів

У топі букмекерів оцінюються: надійність, варіативність лайв та доматчевих ставок, показники коефіцієнтів, зручність використання й онлайн-підтримка. Завдяки рейтингу букмекерських контор України гравець зможете знайти лінії з максимальними коефіцієнтами, вибрати контори з найкращим лайв-розписом та прочитати відгуки клієнтів, що вже зареєструвалися й грають у конкретній українській букмекерській конторі.

Рейтинг надійних букмекерів допоможе дізнатися, де можна безкоштовно дивитися матчі європейських Топ-чемпіонатів, які пропонуються бонуси для нових беттерів, ознайомитися зі способами виведення грошей й поділитися досвідом ставок в конторі. Виберіть кращу букмекерську контору та почніть вигравати прямо зараз.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.