Шварцман несподівано обіграв Ціціпаса на турнірі ATP CUP

ATP Cup теніс

Перший тенісний турнір 2022 року проходить в Австралії у рамках престижних змагань між світовими збірними. Для Стефаноса Ціціпаса дуже складно знайти мотивацію, тому що у складі збірної Греції крім нього немає гідних гравців, які могли би на рівних провести матч проти першої сотні світового рейтингу. Його матч проти Дієго Шварцмана спочатку не повинен був стати легкою прогулянкою для грека. У першому сеті Ціціпас досяг свого на тай-брейку, вигравши партію і зробивши швидкий брейк на початку другого сету. Але потім щось у грі Стефаноса зламалося і Шварцман відчув упевненість у власних силах. Дієго встигав за кожним м’ячем, внаслідок чого саме він виграв матч із рахунком 1-2 по сетах.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.