Скандал між Погба та Сульшером виявився фейком

Погба Сульшер скандал

Відомий французький футболіст Поль Погба написав у своїх соціальних мережах, що його конфлікт із головним тренером Манчестер Юнайтед є фейком. Під час поразки від Ліверпуля з рахунком 0-5 на своєму стадіоні Погба отримав червону картку на 59 хвилині. У багатьох ЗМІ відразу з’явилася інформація про те, що у француза відбулася серйозна розмова із Сульшером, але насправді це виявилося фейком.

У Погба закінчується контракт наступного року, а Сульшера систематично намагаються підвести до відставки. Раніше з’явилася інформація, що новим головним тренером Манчестер Юнайтед може стати Зінедін Зідан. Свій наступний двобій Манчестер Юнайтед проведе проти Тоттенхема на виїзді. Враховуючи поточну позицію команди в АПЛ, їм потрібна лише перемога.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.