Скандал у європейському футболі — буде створена Суперліга Європи

Суперліга Європи футбол

19 квітня в мережі з’явилося офіційне звернення представників нового футбольного турніру Суперліги Європи, що викликало серйозний резонанс у світі футболу. Президенти легендарних клубів Арсенал, Манчестер Сіті, Тоттенхем, Реал Мадрид, Барселона, Інтер, Мілан, Ювентус, Ліверпуль, Челсі, Атлетіко і Манчестер Юнайтед виступили в ролі засновників нового турніру. УЄФА і ФІФА категорично проти створення нових змагань, тому що вони не будуть проходити під їхньою егідою.

Провідні європейські клуби хочуть популяризувати футбол на континенті, зробивши його більш видовищним і привабливим з фінансової точки зору. Планується проводити змагання за участю самих легендарних команд, які протягом всієї історії завоювали 99 престижних трофеїв. Потрапити в даний турнір також зможуть інші команди, які пройдуть кваліфікацію, але кістяк складатимуть перераховані вище клуби — засновники Суперліги Європи.

Представники УЄФА, ФІФА, АПЛ, Ла Ліги та Серії А негативно висловилися в сторону даної заяви. Вони обіцяють ввести санкції проти клубів, які будуть виступати за створення нового турніру. Футболістам учасникам подібних змагань можуть закрити двері в збірні, що в результаті може стати причиною розколу європейського футболу. Назріває серйозний скандал, який також може розколоти уболівальників. З одного боку можна зрозуміти президентів легендарних клубів, але самовільний відхід від традицій і правил може призвести до тотального регресу розвитку європейського футболу в цілому.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.