Старт нового тенісного Мастерсу в Римі

Турнір Мастерс Рим

З початком нового тижня стартував черговий тенісний турнір в Римі. На престижному Мастерсі Джокович і Надаль були посіяні під першим і другим номером відповідно. Саме вони будуть головними претендентами на титул на ряду з Ціціпасом, Тімом, Звєрєвим і Медведєвим. Ґрунтовий турнір з перших днів привернув до себе увагу вильотом Фоньїні в першому ж раунді. Фабіо продовжує провалювати цю частину сезону, відчуваючи психологічні проблеми після сенсаційної дискваліфікації в Барселоні.

У жіночій сітці змагань в Римі поки не було гучних програшів. Основні сіяні зіграють у вівторок 11 травня. Квітова, Брейді та Гауфф успішно пройшли своїх суперниць, не витративши багато сил. Вінус Вільямс знялася з турніру, тому Кароліна Плішкова автоматично пройшла до другого раунду. Барті та Осака знову будуть головними претендентками на титул, але грунтові корти в Римі більш швидкісні, тому особлива перевага може бути у тенісисток, які володіють сильною подачею.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.