Став відомим подальший сценарій в разі перемоги Усика над Джошуа

Усик Джошуа реванш

Унікальною умовою контракту, який був підписаний напередодні поєдинку між Олександром Усиком і Ентоні Джошуа, став обов’язковий реванш в разі перемоги українського боксера. Промоутер українця повідомив про цей факт, створивши інтригу навколо їх протистояння. Красюк Олександр впевнений, що його підопічний точно виграє, але не знає, в якому раунді це станеться.

Даний пункт був вимогою з боку промоутерів Джошуа, оскільки вони на 100% впевнені в перемозі британського боксера мінімум в одному з двох можливих боїв. Усик особливо не перешкоджав підписанню подібного контракту, тому що він впевнений у власних силах. Олександр не програв жодного боксерського бою в суперважкій вазі, тому йому було б нечесно відмовитися від бою через цей пункту в умовах угоди. Бій пройде 25 вересня на арені англійського футбольного клубу Тоттенхем.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.