Ставки на лотерею

Сьогодні все більше відомих букмекерів пропонують незвичні парі, такі як ставки на лотерею. Спочатку треба ознайомитися з грою, визначити секрети та вивчити основні правила. Онлайн лотерея — одна з різновидів азартних ігор, в якій розподіл грошового виграшу безпосередньо залежить від випадково обраного квитка, номеру або лота. При цьому одна частина залучених коштів присвоюється власнику, а інша перераховується державі у вигляді податку на виграш. Це робить ставки на лотерею максимально прозорими, чесними та цікавими.

Легальні букмекерські контори пропонують кілька видів реальних розіграшів: кено, бінго, ставки на лотерею державну. Також деякі БК виставляють події, які проводяться організаторами лотерей в інших країнах та транслюються в режимі онлайн. Усі вищезгадані варіанти допоможуть гарно відпочити та спробувати свої сили, обравши для дозвілля ставки на лотерею.

Ставки на лотерею кено: особливості

Однією з найпопулярніших у вітчизняних букмекерських конторах лотерея — кено. Суть її полягає в вгадуванні гравцями номерів. В барабані будуть один за одним випадати різнокольорові кулі з номерами. Чим більше значень вказано учасником розіграшу, тим вища ймовірність виграшу. Число номерів, які може відзначити за один раз гравець — 15 з 80, 20 з 70, 20 з 80. Якщо хоча б один з них буде відгаданий, ставки на лотерею кено можна вважати успішними. Існують й інші системи набору, в залежності від країни та виду гри.

Як робити ставки на лотерею: інструкція

Перед тим як робити ставки на лотерею, варто вибрати надійного букмекера. Потім треба створити профіль на сайті внести депозит та обрати подію. Зробити це можна через ПК або через телефон. Ставити можна на першу та останню випавшу кулі, найбільшу та найменшу з них, на тотал, кратність, випадіння сусідніх номерів. Новачкам варто починати з невеликих сум на кону, постійно збільшувати банкролл в разі успішної комбінації.

Одні учасники вибирають цифри навмання, інші оцінюють ймовірність випадання за попередніми розіграшами, треті користуються генераторами випадкових чисел. У випадку перемоги гроші за ставки на лотерею можна забрати та вивести зручними платіжними методами. Також їх дозволяється поставити на іншу подію. З більш детальними правилами варто ознайомитися на офіційному сайті обраного букмекера.

Букмекерські ставки на лотерею: переваги

Ставки на лотереї в букмекерських конторах з’явилися не так давно і швидко завоювали популярність серед бетторів. Цікаво, що лінія вітчизняних БК пересичена лотерейними ставками, а в європейських конторах вони зустрічаються досить рідко. Букмекерські ставки на лотерею мають такі переваги:

  • прості правила та низький поріг входу;
  • широкий вибір подій;
  • різноманіття варіантів і видів ставок: найбільший/найменший номер, тотал парне/непарне, тотал кількості певних номерів, парні/непарні номери, кратність номерів;
  • частоту проведення — інтервал між тиражами становить 15 хвилин;
  • високі коефіцієнти та відповідно великі суми виграшів;
  • відсутність людського чинника, здатного вплинути на результат гри та ймовірність перемоги.

Гра підходить гравцям з будь-яким рівнем підготовки та навіть новачкам. Теорія ставок проста та зрозуміла кожному, хто бажає в цьому розібратися та почати заробляти гроші онлайн. Букмекерські ставки на лотерею часто зустрічаються в лінії рейтингових контор, тому шанс спробувати себе та виграти має кожен юзер.

Ставки на лотерею: стратегія для новачків

Тих, хто на сайті букмекера обирає ставки на лотерею, стратегія хвилює у першу чергу. Варто зазначити, що проводить розіграш не букмекерська контора, тому і впливати на результат вона ніяк не може. Багато чого залежить від удачі, адже цифри в розіграші випадають випадково. Попри це, варто використати поради досвідчених гравців та спробувати вплинути на свій результат. Для цього підійде будь-яка стратегія: Даламбера, догон та інші. Знайти найбільш вдалу з них можна на тематичних форумах, безпосередньо в рядку пошуку. Букмекерські ставки на лотерею найкраще підходять тим, хто любить чекати, спостерігати та аналізувати.

У гравців є можливість дотримуватися однієї стратегії досить тривалий час. Наприклад, багато користувачів підганяють результати лотереї під певний логарифм, тим самим розраховуючи ймовірність випадання того чи іншого числа. Таким чином, для ставки на лотерею стратегія повинна підбиратися на основі порад та власного досвіду.

Реєструйтеся на сайті однієї з легальних букмекерських контор, щоб робити ставки на лотерею кено чи інші різновиди відомої серед українців різних поколінь гри. Приємне на насичене дозвілля гарантоване кожному беттору віртуального клубу!

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.