Ставки на політику

Букмекерські контори постійно працюють над розширенням своїх ліній, тому вже сьогодні пропонують відвідувачам робити ставки на політику. При цьому ставити дозволяється на нестандартні варіанти, що й робить такий вид ставок досить популярним серед гравців. Ставки на політику найбільше практикуються в країнах Європи та Заходу (наприклад, у Великобританії на політичні події так само часто ставлять як на регбі чи гольф), хоча в Україні останнім часом також спостерігається позитивна тенденція.

Ставки на політичні події та їх різновиди

Ставки на політичні події унікальні тим, що не потребують спеціальної підготовки чи відповідних знань зі сторони бетора. Отримати необхідну інформацію для її подальшого аналізу можна за допомогою телевізора або ж інтернету. Що стосується котирування, то воно практично однакове в різних БК. Формування коефіцієнтів на лідерів відбувається на основі соціологічних опитувань, а також відомостей щодо проведення передвиборчих кампаній.

Ставки на політичні події (в Україні та світі), як і в спорті, можуть бути найрізноманітнішими. Зокрема, це:

  • обрання президента, губернатора, мера (для великих міст). Отримати реальний прибуток на таких парі досить реально, адже результати найчастіше дуже далекі від очевидної перемоги фаворита. Наприклад, на попередніх виборах перемога дісталась Дональду Трампу. Для його особи коефіцієнт дорівнював 4,00 проти 1,5 на Хіларі Клінтон, а це був досить перспективний показник для того, щоб зробити відповідні політичні ставки онлайн;
  • зміни в законодавстві. Яскравим прикладом в такому випадку може бути Brexit або ж регулярні народні коливання, що стосуються від’єднання Шотландії. По факту мова йде про ставки на політичні заходи, які потребують необхідних рішень в рамках запланованих референдумів;
  • результати парламентських виборів. В такому випадку вибір може бути зроблений не лише на користь конкретної партії, але й дозволяється ставити на відсоток її впливу під час приймання в майбутньому важливих рішень;
  • стать кандидата на посаду. Подібні ставки приймаються охоче, тому що жінки при владі – явище досить рідкісне;
  • зібрані голоси. Мова йде про альтернативний варіант тоталу, де потрібно вгадати, більше чи менше визначеного значення набере конкретна партія;
  • новий партійний лідер. Варто вивчити, яким саме методом буде вибиратися керівник політичної організації. Громадська думка в цьому випадку не зіграє ніякої ролі!

Також букмекерська контора може приймати політичні ставки онлайн й інших видів: на розпуск влади, відставку, результати окремих турів виборів та інше.

Як робити ставки на політику України та вигравати

Щоб дізнатися, як робити ставки на політику України, варто прислухатися до певних порад. Зокрема, потрібно максимально вивчити це питання та з’ясувати, які передбачені лінії в політиці. Необхідно уважніше вивчати рейтинги. При цьому це стосується не лише чинніх, але й декількох попередніх опитувань. Це дозволить визначити втрату, або ж навпаки — набирання політичної ваги кандидатами.

Чітких стратегій як робити ставки на політику України наразі немає, тому важливо навчитися раціонально розподіляти власні кошти під ті розписи, які вже є. Однак під час виборів, наприклад, не варто орієнтуватися на передвиборчі програми кандидатів. Надзвичайно важливо спостерігати за поведінкою політичних діячів під час дебатів.

Політичні ставки онлайн — це непогана можливість отримувати додатковий прибуток (хоча і не постійний), лише достатньо вивчивши це питання та слідкуючи за новинами (по телевізору, в інтернеті, в соцмережах). Також варто дізнатися про лінії в політиці (вилки, валує та інші вигідні ситуації) щоб знати, на що можна ставити, а від яких ставок краще відмовитись заздалегідь, не ризикуючи при цьому.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.