Тоттенхем виграв принциповий матч у Манчестер Сіті

Манчестер Сіті Тоттенхем

Центральний матч АПЛ пройшов у Манчестері між командами Гвардіоли та Антоніо Конте. У букмекерській конторі Леон на перемогу гостей давали коефіцієнт 10, тож можна було помножити будь-яку суму у 10 разів. Сценарій матчу порадував любителів футболу, оскільки Тоттенхем повів у рахунку, але потім Манчестер Сіті зміг зрівнятися по голах. Після другого забитого голу Гаррі Кейном мало хто сумнівався у перемозі гостей на 90 хвилині матчу. Але потім підопічні Гвардіоли таки змогли знову зрівняти рахунок. Розв’язка настала на 96 хвилині гри, коли Кейн знову відзначився результативним ударом, ставши героєм матчу. Тепер знову виникла інтрига у боротьбі за чемпіонство між Манчестер Сіті та Ліверпулем.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.