Уікенд для українських футболістів у європейських чемпіонатах

Малиновський Руслан Аталанта

Руслан Малиновський знову показав гідний рівень гри, реалізувавши гольовий момент та віддавши точний пас для ще одного забитого гола. Минулого місяця він був визнаний найкращим футболістом Аталанти, що надало йому особливої впевненості у власних силах. Його клуб на виїзді розгромив Удінезе із хокейним рахунком 2-6. Аталанта продовжує зміцнювати свої позиції у турнірній таблиці чемпіонату, у чому ключову роль грає Малиновський. Руслан є одним із лідерів команди, маючи гарний удар з дальньої дистанції та володіючи відмінними якостями для центрального півзахисника.

Миколенко гідно зіграв у своєму першому матчі за Евертон. На виїзді його клуб виграв у рамках Кубка Англії. В одному з моментів матчу український футболіст вибив м’яч із порожніх воріт, а його команда виграла з різницею в один гол і пройшла до наступного раунду. Рафаель Бенітес наполягав на придбанні Миколенка, тому ми побачили його у стартовому складі першого ж матчу після переходу до нового клубу. З великою ймовірністю він заслужить собі місце в основі, показуючи високий рівень гри, як у київському Динамо.

Черговий провальний тур для Андрія Шевченка та його команди Дженоа став центром уваги багатьох скептиків. Український тренер продовжує зазнавати серйозних труднощів, бо його новий клуб перебуває в зоні вильоту в Серії А. Домашній матч проти Спеції пройшов невдало. Після пропущеного голу Дженоа не змогла відігратися, програвши принциповому супернику. Шевченко попросив купити кількох футболістів, але вони ще не перейшли до регулярних тренувань команди.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.