Українська тенісистка Калініна увійшла в першу сотню рейтингу WTA

Калініна Ангеліна теніс

Відмінні результати українки Ангеліни Калініної дозволили їй встановити особистий рекорд і заслужено увійти в топ-100 світового рейтингу. У цьому сезоні вона виграла велику кількість матчів на різних покриттях, зігравши в кількох турнірах Великого Шлему. На поточний момент Калініній ще не вистачає досвіду зустрічей з серйозними суперницями, але з таким прогресом в майбутньому її чекають непогані результати.

Крім Ангеліни Калініної в першій сотні рейтингу WTA як і раніше залишаються українки Світоліна, Костюк і Ястремська. Слід зазначити, що відбулися зміни в першій п’ятірці, оскільки Осака спустилася на восьму сходинку, а Крейчікова і Швентек потрапили в число кращих тенісисток планети.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.