Українські тенісистки в кваліфікації Вімблдону

Цуренко Бондаренко Калініна

Престижний тенісний турнір Великого Шлему, який щорічно проходить в Лондоні, привернув увагу українських уболівальників. Відразу три тенісистки сьогодні боролися за місце в основній сітці Вімблдону і дві з них змогли пройти далі. Калініна після програшу в першому сеті Гасановій змогла переламати хід поєдинку, впевнено перемігши у двох наступних сетах з рахунком 6-1 6-2. Завтра вона зіграє в фіналі кваліфікації проти принципової суперниці з Росії — Вікторії Дьяченко.

Леся Цуренко теж не кращим чином почала матч, програвши перший сет. Далі стався подібний сценарій, як і в матчі Калініною. З рахунком 6-2 6-2 Леся гарантувала собі місце в основній сітці Вімблдону. А ось Катерина Бондаренко повністю провалила свій матч проти іспанки Буча, поступившись 6-1 6-1 і не зумівши пройти до фінального туру кваліфікації. Слід зазначити Калініну, яка в цьому сезоні демонструє відмінні результати та пробивається в основну сітку турнірів Великого Шлему вдруге поспіль.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.