Великобританія зіграє з Німеччиною у чвертьфіналі Кубка Девіса

Кубок Девіса 2021

Навіть без Олександра Звєрєва збірна Німеччини з тенісу може здивувати на цьому Кубку Девіса. 30 листопада відбудеться другий чвертьфінал за вихід до вирішальних матчів оновленого тенісного турніру. Першими на корт вийдуть Еванс та Гойовчик. Фаворитом є британець, але німецький тенісист здобув безліч сенсаційних перемог цього сезону і може стати гідним суперником.

За дві години після першого матчу зіграють Штруфф та Норрі. Камерон цього сезону виграв турнір серії Мастерс, тому він є головним фаворитом цього протистояння. Штруфф акцентуватиме увагу на своїй подачі, але на прийомі Норрі грає дуже добре, тому в цьому матчі він точно має брати для своєї збірної переможне очко.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.