Відбіркові матчі на Чемпіонат Світу з футболу 2022 року

Відбір Чемпіонат Світу

Вересневі матчі продовжують підносити футбольним уболівальникам масу сюрпризів. На поточний момент збірна України знаходиться на третьому місці, поступаючись Фінляндії за різницею забитих і пропущених голів. У фінів на один матч більше, що теж може бути не дуже добре для українців, останні з яких зіграли внічию 5 з 5 матчів відбору на Чемпіонат Світу з футболу 2022 року. Швидше за все, Франція виграє свій домашній матч проти Фінляндії, тому Україна повинна сконцентруватися на двох поєдинках проти Боснії та Герцеговини.

В групі G Нідерланди ризикують втратити путівку, оскільки Туреччина має на очко більше, а Норвегія стільки ж. У непростій групі Вірменія вперше в історії може вийти на другому місці, змагаючись зі збірними Румунії та Північної Македонії, а Німеччина з великою часткою ймовірності вийде на перше місце. В інших групах фаворити займають звичні місця.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.