Запекла боротьба за звання чемпіона світу у Формулі 1

Формула 1 Бразилія

Черговий етап найпрестижніших перегонів пройде в Бразилії, яка не вперше приймає найкращих гонщиків не найкращою погодою. Дощ може стати для багатьох водіїв перешкодою для досягнення стабільного результату.

Ферстаппен буде фаворитом у стратегічній боротьбі за перший рядок світового рейтингу у Формулі 1. Розташування лідерів у рейтинговій таблиці представляє певну закономірність. Найчастіше Ферстаппен віддавав першу позицію у перегонах, але його стабільність дає бажані результати. Хемільтон поки не може наздогнати свого суперника цього сезону, але інтрига, як і раніше, зберігається. Гран-прі Бразилії може знову піднести сюрпризи. Перегони відбудуться о 20-00 за київським часом.

А ви вже обрали свого фаворита, аби робити ставки на автоспорт цього сезону?

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.