Звєрєв, Чиліч та Отте стали переможцями тенісних турнірів

Олександр Звєрєв теніс

Недільні тенісні турніри не піднесли сюрпризів, тому фаворити досягли передбачуваного успіху. Усі змагання цього тижня проходили на хардових кортах у залах. В австрійському Відні фаворитом до старту турніру був Олександр Звєрєв, який програв лише один сет по ходу всіх матчів. Він показав свій рівень гри, маючи перевагу на власній подачі. Звєрєв цього сезону грає дуже добре, а перемога на Олімпіаді в Токіо надала йому особливої впевненості. У фіналі турніру у Відні він практично без проблем розібрався з Френсісом Тіафо, здобувши перемогу у двох сетах з рахунком 7-5 6-4. Американець намагався вигравати очки шляхом швидкого пересування по корті, але сильні подачі німецького тенісиста зіграли ключову роль.

Захопливий фінал пройшов у Санкт-Петербурзі. Марін Чилі за довгий час виграв титул, здолавши у вирішальному матчі американця Тейлора Фріца. Перший сет пройшов у досить рівній боротьбі, тому Чиліч зміг скористатися невеликою перевагою на тай-брейку. У другій партії Фріц суттєво збільшив тиск на суперника, вигравши сет із рахунком 6-4. Вирішальна партія стала справжньою драмою для гравців, бо Фріц почав вигравати з рахунком 1-3, але Чилі зібрався з думками і здобув заповітну перемогу 6-4.

У німецькому місті Ісманінг пройшов менш престижний турнір, у якому титул розіграли Лачко та Отте. Обидва тенісисти мають непоганий досвід виступів у турі, але саме німець зміг порадувати вболівальників у рідному місті. Отте цього сезону кілька разів дивував перемогами на турнірах Великого Шлему, а зараз нарешті зміг виграти турнір на рівні ATP. Фінальний поєдинок завершився його перемогою з рахунком 6-4 6-4 у двох партіях.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.