9 серпня Сергій Ребров стане головним тренером збірної України з футболу

Ребров тренер збірної

Ця новина ще знаходиться в статусі неофіційної, але багато фахівців з Української Асоціації Футболу прекрасно знають, що Сергій Ребров вже розірвав контракт зі своїм поточним клубом Аль-Айно і буде представлений у ролі головного тренера збірної України вже 9 серпня. Після відходу Андрія Шевченка дана кандидатура здається максимально відповідною, тому що Ребров зумів домогтися певних успіхів на посту головного тренера в різних клубах.

Уболівальники з радістю дізнаються про даний факт. Футболісти збірної також знаходяться в передчутті появи чудової новини, тому що Сергій Ребров для всіх є вельмишановним гравцем і тренером. Його досягнення за перші роки тренерської кар’єри вражають. Він зумів виграти чемпіонство з угорським футбольним клубом і виграв безліч трофеїв на посаді головного наставника київського Динамо. Ребров знає всіх футболістів збірної і під його керівництвом можна буде досягти нових висот напередодні майбутнього Чемпіонату світу 2022 року.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.