Ліонель Мессі може перейти в інший клуб

Мессі контракт Барселона

Головна зірка каталонської Барселони — Ліонель Мессі мав підписати контракт зі своїм клубом, але після зустрічі з президентом стало відомо, що сторони не знайшли спільної мови. Подібні результати між клубом і гравцем означають, що були розбіжності, а отже, є ймовірність побачити аргентинця в складі іншого футбольного клубу.

Після даної новини багато відомих клубів активізувалися і почали обговорювати можливу покупку одного з кращих футболістів світу. Президент Барселони запропонував контракт із зарплатою, яка істотно була менше, ніж минулого року. Мессі, звичайно ж, не погодився на такі умови. Він знаходиться у відмінній ігровій формі, що підтверджують 30 забитих голів в 35 матчах минулого сезону. Аргентинець разом зі збірною влітку виграв кубок Америки, обігравши в фіналі бразильців.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.