Ястремська довела, що допінг потрапив в організм під час сексу

Ястремська допінг теніс

Українська тенісистка Даяна Ястремська довела на поліграфі, що ніякого запланованого вживання допінгу у неї не було. Вона була тимчасово відсторонена від ігор в турі WTA в січні 2021 року, але вже в червні з неї зняли всі підозри, а детектор брехні довів, що вона говорить правду.

За словами тенісистки вона займалася сексом зі своїм хлопцем за день до допінг тестів, але сама не вживала заборонені речовини, які потрапили в її організм від партнера. Вона також не знала, що партнер вживав ці речовини, що підтвердив поліграф з результатом 99% в її сторону. Тепер Даяна може продовжити тенісну кар’єру й у неї є всі шанси довести свій високий рівень найближчим часом на американській серії турнірів і на останньому турнірі Великого Шлему в році в Нью-Йорку на US Open.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.