Беленюк виграв першу золоту медаль для України на Олімпійських Іграх

Беленюк Золото України

Жан Беленюк виправдав очікування, покладені на нього перед фінальним поєдинком з угорцем в рамках Олімпійських Ігор в Токіо. Народний депутат України показав відмінний результат, і перемога далася йому не так легко, як деякі припускали. Це перша золота медаль на Олімпіаді для України та для самого спортсмена. Він упродовж довгих років наполегливо тренувався і міг пропустити ОІ в Токіо через травму, отриману за три тижні до старту змагань. Але віра тренера в нього і його максимальна самовіддача дозволили перевершити всіх суперників, тріумфально перемігши першого сіяного в ваговій категорії з греко-римської боротьби до 87 кг.

Беленюк не стримував емоції після своєї перемоги, заплакавши під час інтерв’ю і подякувавши всім, хто за нього вболівав протягом усієї Олімпіади. Нажаль, другий український борець Парвіз Насібов не зміг обіграти в фіналі з греко-римської боротьби у вазі до 67 кг, але він також зробив вагомий внесок для країни, вигравши другу срібну медаль у загальному заліку. Тепер Україна займає 37 рядок у світовому рейтингу.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.