Українські борці змагатимуться за золоті медалі в Токіо

Беленюк Насібов Токіо

В середу 4 серпня Олімпійська збірна України нарешті може виграти золоту медаль і не одну. Народний депутат Жан Беленюк впевнено вийшов у фінал в греко-римській боротьбі до 87 кг, а Парвіз Насібов продемонстрував неймовірну волю до перемоги, вирвавши важливе протистояння проти єгиптянина в ваговій категорії до 67 кг. У них є відмінні шанси стати тріумфаторами та завоювати золоті медалі для України. Що дивно, Жан Беленюк зіграє в фіналі проти угорця Лоренца, останній з яких у всіх протистояннях з українцем ніколи не вигравав, але в посіві Олімпіади під першим номером.

Також в середу будуть розіграні 15 інших комплектів Олімпійських медалей. Особливу увагу слід приділити бігунам Ткач та Рижиковій, які будуть намагатися обігнати всіх у фіналі в забігу на 400 метрів з бар’єрами. Синхроністки Федіна та Савчук мають непогані шанси завоювати мінімум бронзову медаль, оскільки в кваліфікації вони показали третій результат. Михайло Кохан у фіналі буде намагатися кинути молот найдалі, тому 4 серпня збірна України може істотно поліпшити своє розташування в рейтингу медального заліку. На поточний момент українські спортсмени розташовані на 61 сходинці, а Китай і США продовжують боротьбу за світову перевагу в спорті.

Порадувала українська спортсменка Алла Черкасова, яка в боротьбі з Олімпійською чемпіонкою 2016 року змогла вирвати золоту медаль, показавши відмінний результат. В інтерв’ю після перемоги вона сказала, що незабаром вийде в декрет.