Підсумки тенісної Олімпіади в Токіо

Світоліна Джокович Токіо

Олімпійські ігри ще в повному розпалі, але всі комплекти медалей у великому тенісі були розіграні. Попри відсутність великої кількості топових тенісистів даний турнір в чоловічому і жіночому розряді підніс безліч сюрпризів. Новак Джокович, маючи в своєму активі три титули Великого Шлему в цьому сезоні, приїхав в Токіо, як головний фаворит. Він обігравав одного суперника за іншим, а в чвертьфіналі проти японця Нішикорі програв всього лише два гейми. Але потім сталося неймовірне, коли перша ракетка світу після рахунку 6-1 3-2 на свою користь — програв 8 геймів поспіль і поступився Звєрєву Олександру в матчі за вихід у фінал. Далі сценарій для Джоковича склався гіршим чином. Він програв за вихід у фінал в парі з тенісисткою Стоянович, потім програв бронзу іспанцеві Каррено Бусто і знявся з поєдинку за бронзу проти австралійської пари. Замість двох медалей у міксті і в одиночному розряді Джокович в результаті залишився ні з чим.

В міксті по великому тенісі на Олімпійських Іграх у фіналі зіграли дві російські пари. Рубльов і Павлюченкова обіграли Карацева з Весніною. Олександр Звєрєв в результаті прогнозовано виграв у фіналі у Хачанова, ставши першим німецьким тенісистом в історії, який вигравав золоту медаль на Олімпіаді. Справжня драма сталася в фінальній зустрічі жіночого одиночного розряду, де швейцарка Бенчіч з величезними труднощами обіграла чешку Вондрушову. Українка Світоліна змогла зломити опір казахстанської тенісистки Рибакіної і в не менш напруженому матчі «вигризла» заповітну медаль. Літо для Еліни складається вдало, тому що після заміжжя вона змогла виграти Олімпійську медаль.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.