Джокович сенсаційно програв у півфіналі Олімпійських Ігор

Джокович програв Звєрєву

Перша ракетка світу в чоловічому тенісі сенсаційно програв в драматичному півфіналі Олімпійських Ігор в Токіо. Джокович впевнено провів чвертьфінал проти японця Нішикорі, віддавши супернику лише два гейми. З такою ж упевненістю розпочався півфінал проти німецького тенісиста Олександра Звєрєва. Перший сет Новак виграв з розгромним рахунком 6-1 і в другій партії збільшив свою перевагу, зробивши брейк за рахунку 2-2. Але потім в його грі настав незрозумілий спад, чим скористався Звєрєв. Німець взяв 8 геймів поспіль, вигравши матч 1-2.

Тепер Звєрєв зіграє в фіналі проти російського тенісиста Карена Хачанова, останній з яких у другому півфіналі без проблем розібрався з іспанцем Каррено Бустою. Звичайно ж, Джокович буде явним фаворитом в боротьбі за бронзову медаль, але якщо він знову почне помилятися, у суперника з’являться шанси. Звєрєв і його вболівальники не могли повірити в такий успіх після першого сету з Новаком, але зараз німецький спортсмен буде головним фаворитом в боротьбі за золоту медаль.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.