США з найбільшою кількістю медалей на 3-му місці в загальному заліку

Олімпіада Токіо

Олімпійські Ігри в Токіо прогнозовано продовжують дивувати. Австралія йде на п’ятому місці в загальному заліку, набравши станом на 30 липня 22 медалі, з яких 9 золоті. Китай і Японія лідирують, а США з найбільшою кількістю медалей йдуть тільки на третьому місці в рейтингу країн. Звичайно ж, основним досягненням є кількість золотих медалей, але вже в найближчі дні американці можуть впевнено зайняти першу позицію.

З кожним днем позиції України в загальному заліку Олімпіади тільки погіршуються, але кількість бронзових медалей повільно зростає. Однією з основних надій був виступ чемпіонки світу зі стрільби з пневматичного пістолета з 25-метрів, але Костевич навіть не змогла вийти у фінал. Вона в парі з Омельчуком вже виграла бронзу в міксті.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.