Світоліна може виграти п’яту бронзову медаль для України

Романчук Світоліна Токіо

Крім бронзових медалей спортсмени з України поки не можуть досягти більшого успіху на Олімпійських Іграх в Токіо. Чотири бронзи в їх активі станом на 29 липня, а п’яту може виграти тенісистка Еліна Світоліна. Вона мала всі шанси пройти у фінал тенісного турніру, але півфінальний поєдинок проти Вондрушової став повністю провальним. Українка не показала упевненої гри в атаці, постійно обстрілюючи аути. Маркета діяла максимально надійно, намагаючись сконцентруватися на утриманні м’яча в корті. Саме це стало причиною поразки Світоліної, тому що вона очікувала зовсім іншої стратегії від чеської тенісистки. Еліна любить переходити в глибокий захист, концентруючись на грі на задній лінії. Вона розраховує на помилки суперниць, намагаючись ловити їх на контратаках. Але в цей раз все пішло не за планом, після чого Світоліна програла півфінал і вже в суботу 31 липня зіграє за бронзову медаль проти Рибакіної. З казахстанською тенісисткою вони грали в червні на трав’яному покритті, де Еліна програла в двох партіях.

Крім бронзових медалей з дзюдо, стрільби з пневматичного пістолета і фехтування — український плавець Михайло Романчук виграв бронзу в фіналі запливу на 800 метрів вільним стилем. Українець до цього встановив Олімпійський рекорд у кваліфікації, але не зміг взяти золото у фіналі. Драма в фінальному запливі сталася в протистоянні італійського плавця Пальтрірьері та американця Фінке. Італійський спортсмен з величезним запасом був попереду інших суперників, але американець на останньому відрізку в 200 метрів зумів вирватися на перше місце.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.