Чергова драма в тенісному протистоянні Саккарі і Світоліної

Світоліна Олімпіада Токіо

Українська тенісистка Еліна Світоліна знову змогла продемонструвати волю до перемоги, обігравши в 1/8 фіналу Олімпійських Ігор в Токіо грецьку спортсменку з рахунком 1-2 по сетах. Їх протистояння часто закінчуються в трьох партіях. Ініціатива постійно переходить від однієї тенісистки до іншої, тому в даному матчі до самого останнього розіграшу не було зрозуміло, хто вийде в заповітний чвертьфінал. У першій партії українка повела в рахунку, але вже після 1-4 в її користь Саккарі додала в швидкості та сет завершився на користь Марії. Світоліній довелося теж додати, задіявши додаткові резерви. У другій партії все вирішив один єдиний брейк, а в останньому сеті Еліна була кращою в ключових розіграшах.

Наступний поєдинок для української тенісистки буде вкрай важливим, тому що вона може точно виграти одну з медалей комплекту у великому тенісі. Спочатку Світоліна не була фавориткою, але по ходу Олімпійських Ігор змогла набрати форму. У чвертьфіналі їй доведеться змагатися з італійкою Джорджі, остання з яких сенсаційно обіграла фіналістку Вімблдону цього року — Кароліну Плішкову. Італійська тенісистка виграла в двох сетах, максимально зберігши сили перед чвертьфінальною зустріччю. Тепер Світоліна буде фаворитом і у неї є всі шанси пройти мінімум до півфіналу Олімпіади.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.