Новини з Олімпійських Ігор в Токіо станом на 26 липня

Україна Токіо Олімпіада

Україна виграла другу бронзову медаль у фехтуванні. Ігор Рейзлін в свої 37 років продемонстрував відмінну форму, зі сльозами на очах вигравши бронзу. Тепер Україна знаходиться на 42 місці в загальному заліку, але багато очікувань від Олімпіади в Токіо 2020 ще попереду. Вже у вівторок 27 липня будуть розіграні 22 комплекти медалей.

Українська тенісистка Еліна Світоліна не без зусиль пройшла в 1/16 фіналу з тенісу, обігравши в напруженій боротьбі австралійську тенісистку Айлу Томлянович. Суперниця українки впевнено почала, вигравши перший сет, але потім Світоліна змогла продемонструвати волю до перемоги та виграла в матчі в трьох сетах. Еліна зовсім недавно вийшла заміж за французького тенісиста Гаеля Монфіса і змінила прізвище в соціальних мережах, але продовжить виступати в турі WTA зі своїм дівочим прізвищем. Еліна вже завтра побореться за вихід у чвертьфінальну стадію з досить сильною суперницею. Марія Саккарі з Греції буде боротися з українкою за вихід до фінальних стадій. Світоліній потрібно виграти ще два матчі поспіль, щоб точно отримати одну з медалей Олімпійських Ігор. Їй цілком під силу перемогти в наступному поєдинку, але вона не є фавориткою зустрічі. Саккарі в цьому сезоні грає дуже впевнено, і у них було між собою кілька драматичних зустрічей. Крім великого тенісу українська олімпійська збірна планує взяти медалі в наступних видах спорту: