Україна після першого дня на Олімпіаді займає 19 місце

Україна ОІ Білодід

Перший день на Олімпійських Іграх в Токіо подарував бронзову медаль українській команді, вивівши країну на 19 місце в загальному заліку. Багато хто чекав від Дар’ї Білодід позитивних результатів, чиї очікування вона виправдала, завоювавши бронзову медаль по дзюдо у ваговій категорії до 48 кг. Ще з 2008 року Україна не вигравала медалі в даному виді спорту, що також є приємною новиною.

На поточний момент після першого дня ОІ в Токіо лідирує Китай. Китайські спортсмени виграли відразу 3 золоті медалі та одну бронзу. Що примітно, ні Росії, ні США зараз в загальному заліку в першій десятці медалістів поки немає. Також слід зазначити, що українська тенісистка Ястремська після тривалої перерви в турі WTA не змогла показати звичний теніс, програвши на старті Олімпіади канадці Фернандес з рахунком 2-1 по партіях. Даяна виграла другий сет, але у вирішальній партії поступилася з рахунком 6-0.