Зіграні перші футбольні матчі в рамках ОІ 2021 в Токіо

Німеччина Бразилія Олімпіада

Ще до початку відкриття Олімпійських Ігор в Токіо 2021 року відбулися перші матчі з футболу. 23 липня пройде офіційне відкриття, але футбольні поєдинки вже почалися, тому що у команд буде достатньо напружений графік протягом усієї Олімпіади. Особливу увагу до себе приверну поєдинок першого туру між Німеччиною і Бразилією. Звичайно ж, в складі збірних на ОІ складно побачити іменитих футболістів, але капітаном бразильської команди виступив відомий гравець Дані Алвес. Його досвід, безумовно, став у пригоді, тому що Бразилія впевнено обіграла німецьку збірну з рахунком 4-2.

Вже в першому таймі Рішарлісон забив одразу три голи, привернув увагу футбольних клубів до власної персони. В результаті Бразилія могла перемагати з ще більшим рахунком, але в їх виконанні не був забитий пенальті. Червона картка для капітана німців Арнольда стала вироком, але Німеччина все-таки реалізувала ще один гольовий момент.

Для деяких фахівців поразки Аргентини та Франції не найсильнішим суперникам не стали подивом. Букмекери прогадали з котируваннями, зробивши дані команди фаворитами. В результаті Аргентина поступилася Австралії, а Франція з розгромним рахунком програла Мексиці. Також не змогли виграти іспанці, зігравши з Єгиптом 0-0.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.