Український тенісист Марченко нарешті виграв матч ATP

Марченко Гойовчик теніс

Ілля Марченко вперше за останні чотири роки виграв офіційний поєдинок в рамках турнірів ATP. У матчі проти Петера Гойовчика український тенісист продемонстрував агресивний теніс, завершивши зустріч у свою користь з рахунком 6-3 6-2. Відмінний результат на старті дозволить набути впевненості напередодні американської серії, де Марченко може досить добре виступити, тому що хард є його улюбленим покриттям.

У другому раунді мексиканського турніру в місті Лос-Кабос Ілля зіграє з досить сильним суперником — американцем Тейлором Фріцем, останній з яких зараз займає 37-й рядок у рейтингу ATP. Українець на поточний момент перебуває на 161 позиції, що для нього є дуже поганим результатом. Але після цього турніру він повинен піднятися в рейтингу, тому будуть шанси взяти участь у кваліфікації престижних хардових змагань в американській серії.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.