Андрій Шевченко провів перше тренування в Дженоа

Шевченко тренер Дженоа

Український фахівець дуже швидко розпочав виконання своїх обов’язків після підписання контракту з італійським футбольним клубом Дженоа. Андрій Шевченко прибув на тренувальну базу у відмінному настрої, провівши невелику фотосесію для журналістів. Після скандальної ситуації зі збірною України він невеликий відрізок часу залишався поза футболом, але дуже швидко погодив усі умови дворічного контракту з Дженоа.

На цей час нова команда українського тренера перебуває на 17 позиції Серії А, маючи у своєму активі лише одну перемогу в цього сезону. Дженоа три останні матчі зіграла внічию і виграла лише один матч зі старту ігрового року. Багато фахівців невпинно продовжують стверджувати, що Шевченко приведе до команди одразу кілька українських футболістів у період зимового міжсезоння.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.