Українська кіберспортивна команда Navi виграла престижний турнір

Natus Vincere кіберспорт

1 000 000 доларів виграли кіберспортсмени з України на престижному турнірі PGL Major Stockholm 2021. У фіналі їм протистояли росіяни з команди G2 Esports. Навіть букмекери прогнозували, що фінальний поєдинок затягнеться на три карти, але Navi розібралися із суперниками 2-0. А ви робили ставки на кіберспорт цього разу? Major-турнір з CS:GO — PGL Major Stockholm 2021 став неймовірно вдалим для українців, оскільки вони виграли усі матчі із сухим рахунком. Жодного разу справа не доходила до гри на вирішальній карті.

На честь перемоги українців — бонус гравцям SlotCity казино! З промокодом NAVINATUS отримайте 100% на депозит від 100грн (вейджер х10)!

Примітно те, що Navi під час цього турніру зіграли проти всіх топових команд світу. Українських кіберспортсменів привітав президент України — Володимир Зеленський, зробивши пост в соціальних мережах. Найкращим гравцем турніру також став українець – Олександр s1mple Костильов. А ще слід зазначити, що фінальний поєдинок змагань зайняв сьоме місце в списку кіберспортивних матчів з найбільшою кількістю переглядів за всю історію. І вже 24 листопада Navi боротиметься за титул чемпіонів на турнірі BLAST Premier Fall Finals 2021, що пройде у Копенгагені.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.