Очікуваний фінал останнього тенісного турніру року у Парижі

Джокович Медведєв Париж

Фінал престижного тенісного турніру пройде за участю двох найсильніших гравців цього сезону. Джокович та Медведєв зіграють у вирішальному матчі, тому вболівальники з усього світу уважно стежитимуть за черговим блокбастером. Новак Джокович після виходу у фінал паризького Мастерсу гарантував собі звання першої ракетки світу у цьому сезоні. На превеликий жаль для Медведєва — навіть перемога у цьому матчі не дозволить йому стати першим у рейтингу ATP.

Напрочуд те, що Джокович, на думку букмекерів, не є фаворитом зустрічі. Медведєв після впевненої гри у півфіналі проти Звєрєва виглядає набагато свіжішим. Внаслідок помилок Новака в поєдинку з Гуркачем його не можна вважати фаворитом. Після програшу у фіналі US Open психологічний спокій має бути саме у російського тенісиста. Він налаштований повторити свій успіх у Парижі другий рік поспіль і для цього є всі передумови.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.