Луганська Зоря здобула другу перемогу поспіль у Лізі Конференцій

Зоря ЦСКА ЛК

Один із трьох клубних турнірів Європи вкотре підносить сюрпризи. Луганська Зоря, як і раніше, зберігає шанси на вихід із групового етапу. Поєдинок-відповідь проти ЦСКА Софії став вдалим, але протягом 86 хвилин все йшло до сухої нічиї. Український клуб зумів дотиснути свого суперника, реалізувавши два гольові моменти на останніх хвилинах зустрічі.

На даний момент Зоря знаходиться на третьому рядку групи, маючи 6 очок. Рома має 7 очок, а лідери, як і раніше — Буде/Глімт з Норвегії. Знову норвезький клуб показав гідний рівень у виїзному матчі проти італійської команди Жозе Моуріньйо. Португальський фахівець в котрий раз після початку сезону міг зганьбитись, але Ібаньєс на останніх хвилинах таки витягнув для Роми нічию 2-2.