Паризький тенісний Мастерс 2021 року у розпалі

Джокович Медведєв Париж

Один із найпрестижніших тенісних турнірів року привертає увагу зірковим складом гравців. Новак Джокович після образливої поразки на нью-йоркських змаганнях Великого Шлему певний час провів на відпочинку, пропустивши кілька турнірів. Зараз перша ракетка зіграє у чвертьфіналі після того, як у першому турі у трьох сетах виграв у Фучовича та у другому колі пройшов Монфілса. Суперник Джоковича у другому матчі навіть не вийшов на зустріч, повідомивши, що не може розпочати гру через травму.

Справжньою сенсацією турніру в Парижі став француз Х’юго Гастон, який із кваліфікації пройшов у чвертьфінал Мастерса. Він несподівано обіграв Каррено Бусту та Алькараса Гарфію. Гастон показує надійний теніс на задній лінії, швидко пересуваючись у захисті. Його талант був помічений раніше, тож зараз молодий тенісист продовжує виправдовувати надії своїх уболівальників. Також з-поміж непередбачуваних чвертьфіналістів можна виділити Дакворта, який теж пройшов усі кваліфікаційні раунди і зміг здолати своїх суперників, користуючись впевненою грою на власній подачі.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.