Українські клуби проти іспанських грандів у Лізі Чемпіонів

Динамо Барселона ЛЧ

Київське Динамо та донецький Шахтар у вівторок та середу зіграли матчі проти топових клубів іспанського чемпіонату в рамках Ліги Чемпіонів. На жаль, сенсацій не сталося, бо українським командам не вистачило волі до перемоги. Після розгрому від Баварії у Німеччині динамівці постаралися нав’язати боротьбу у Барселоні, але програли з мінімальним рахунком 1-0. У Києві відбувся схожий сценарій, оскільки Динамо не змогло реалізувати жодного гольового моменту, пропустивши лише один м’яч. Зараз український клуб знаходиться на останній сходинці групи, практично не маючи шансів навіть на вихід до Ліги Європи.

Футбольний клуб Шахтар спочатку приїхав до Мадриду як явний аутсайдер матчу. Мадридський Реал вийшов на цей поєдинок у повній боєздатності, але до 60 хвилин рахунок на табло показував 1-1, тому гру можна було назвати практично рівною. Дубль Бензема дозволив його команді заробити три очки, після чого донецький клуб практично повністю втратив нагоду зіграти у весняних кубках Європи. Шериф прогнозовано програв італійському Інтеру з рахунком 1-3, але у молдавського клубу 6 очей після чотирьох турів групового турніру Ліги Чемпіонів. У заліку Шахтаря лише одна нічия, тому шансів на прохід далі вже не залишилося. Обидва українські клуби програли з мінімальним рахунком. Цей розіграш Ліги Чемпіонів можна сміливо вважати невдалим для команд з України. Барселона проводить жахливий сезон, але це не допомогло київським футболістам. Лише один гольовий момент вирішив результат зустрічі.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.