Андрій Шевченко виграв свій перший матч із Дженоа

Шевченко Андрій Дженоа

У рамках кубка Італії Дженоа виграла на своєму стадіоні у Салернітани. Не можна сказати, що команда Андрія Шевченка виглядала на полі явним фаворитом, але з мінімальним рахунком таки вдалося переграти суперників. Наступним противником Дженоа в італійському кубку буде Мілан, якому підопічні українського тренера нещодавно програли в Серії А. Шевченко продовжує зазнавати труднощів зі своїм новим клубом, тому в період зимового міжсезоння будуть куплені нові футболісти, які суттєво мають посилити гру у другій частині сезону.

Черговим викликом для Шевченка буде наступний матч у Серії А проти Лаціо в Римі. Непросто протистояти гідному клубу, але зараз біло-блакитні теж перебувають у не найкращій формі, тому український наставник ставитиме завдання взяти мінімум одне очко і не програти на виїзді.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.