Артем Довбик за 15 хвилин став народним героєм

Довбик Україна Євро

Напружений поєдинок між Україною та Швецією в 1/8 фіналу Євро 2020 надовго запам’ятається українським уболівальникам. Доля путівки до чвертьфіналу престижного турніру вирішилась на останній хвилині другого додаткового тайму. Артем Довбик, який є футболістом не найсильнішого клубу української Прем’єр-Ліги – Дніпро-1, зумів стрімко увірватися в штрафну суперника, замкнувши навіс головою. Гол приніс перемогу Збірній України, а сам Довбик став народним героєм. З великою часткою ймовірності він може вийти в матчі проти англійців.

Після матчу багато зірок і відомі українські особистості привітали Артема із забитим голом. Багато хто відзначив, що цього гравця відкрив саме Андрій Шевченко, зробивши на нього ставку на останніх хвилинах поєдинку проти Швеції. Довбик має відмінні фізичні дані та на нього обов’язково звернуть увагу багато клубів України та інших країн. Артем зробив країну відомою в Європі, тому в майбутньому його може чекати успішна кар’єра. Всього за 15 хвилин гри він став відомим на всю країну, виступивши за збірну всього лише втретє у житті.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.