Німеччина вилетіла з Євро слідом за Нідерландами та Францією

Англія Німеччина Євро

На тлі численних сенсацій в 1/8 фіналу Євро 2020 після вильоту французів і нідерландської збірної Німеччина теж відправляється додому після програшу Англії. Стратегічна перемога непросто далася англійцям, але два гольові моменти дозволили впевнено завершити матч. Першим став гол на 75 хвилині у виконанні Рахіма Стерлінга, а потім рахунок подвоїв Гаррі Кейн. Вони зуміли реалізувати одні з нечисленних гольових моментів, зробивши Англію одним з головних претендентів на титул чемпіонів Євро в 2021 році.

Німеччина продемонструвала дуже агресивний футбол в груповому етапі в матчі проти Португалії, але поєдинки з Угорщиною і Францією були провальними. У захисті німецької збірної регулярно виникали проблеми, тому було пропущена велика кількість голів. З Англією спостерігалися ті ж помилки в захисті, а гра Мануеля Нойєра не була такою, як це звикли бачити футбольні вболівальники. З огляду на такий сценарій 1/8 фіналу у збірної України є непогані шанси пройти в півфінал, якщо вийде обіграти не саму просту Швецію.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.